• Obavijest o modelu rada za našu školu od 26.4. do 30.4.

• Poštovani roditelji i učenici,

obavještavamo Vas da će, od ponedjeljka, 26.04.2021. do 30.4. 2021. sukladno preporukama Međimurske županije nastava biti organizirana isto kao i prethodni tjedan, dakle:

• razredna nastava (svi): dolazi u školu ( A model)
            • predmetna nastava: nastava na daljinu ( C model)

U jutarnjoj su smjeni učenici prvih i trećih razreda u školi, te peti i sedmi razredi online, a u popodnevnoj smjeni učenici drugih i četvrtih razreda u školi te šestih i osmih razreda online.

• Obavijest o modelu rada za našu školu od 19.4. do 23.4.

• Poštovani roditelji i učenici,

obavještavamo Vas da će, od ponedjeljka, 19.04.2021. sukladno preporukama Međimurske županije nastava biti organizirana:

• razredna nastava (svi): dolazi u školu ( A model)
            • predmetna nastava: nastava na daljinu ( C model)

U jutarnjoj su smjeni učenici drugih i četvrtih razreda u školi, te šesti i osmi razredi online, a u popodnevnoj smjeni učenici prvih i trećih razreda u školi te petih i sedmih razreda online.

Odluka vrijedi do kraja tjedna ( do 23.4.2021.) za tjedan nakon toga ćemo Vas obavijestiti.

S poštovanjem,

Elvis Šarić, ravnatelj

• Obavijest o C modelu rada od 12.4.2021.

• Poštovani roditelji i učenici,

obavještavamo Vas da će, od ponedjeljka, 12.04.2021. sukladno preporukama Međimurske županije, za sve učenike ( i razredna i predmetna) nastava biti organizirana:

• model C: nastava na daljinu

Za tjedan iza toga (od 19.04 nadalje) obavijestiti ćemo Vas naknadno.

U jutarnjoj su smjeni učenici prvih, trećih, petih i sedmih razreda, a u popodnevnoj učenici drugih, četvrtih, šestih i osmih razreda.

S poštovanjem,

Elvis Šarić, ravnatelj